В вересні-жовтні 2016 році продовжив роботу волонтерський загін "Добродії"

Впродовж літніх канікул учні, працівники ліцею разом з волонтерами, учасниками та родинами загиблих АТО  збирали експонати для відкриття музейної експозиції "Вічна пам'ять героям".

Також учні ЗДПЛ прийняли активну участь в акції "Сітка"  і "Солодкі подарунки" захисникам на передову.

 

В листопаді - грудні  2014 року працівники та учні ліцею не залишились байдужими і активно взялись за волонтерську роботу!

Кравці та швачки зшили зимову форму для наших воїнів з зони АТО. Решта учнів разом з викладачами, майстрами та іншим персоналом ЗДПЛ відремонтували кімнати в гуртожитку для переселенців з Луганської та Донецької областей.

У складний для нашої країни час, коли десятки тисяч патріотів обороняють Україну від російської агресії, ми теж не можемо залишатися байдужими. Тому учні ЗДПЛ проводяться заходи, спрямовані на патріотичне виховання підростаючого покоління. Неодноразово ліцей приймав участь у різних благодійних акціях із прагненням допомогти і підтримати своїх захисників. Осторонь не залишилися і тепер.  Була підтримана усім колективом ліцею  акція«Маскувальна сітка для АТО». Спільними зусиллями учнів, викладачів на уроках Захисту Вітчизни, а то і просто на перервах плели маскувальну сітку. Хоч ця робота і кропітка, яка вимагає чималих сил, а саме посидючості, всеодно охоче сплели її. Ця маскувальна сітка буде передана волонтерами на передову.

Волонтерський загін "Добродії" Західно-Донбаського професійного ліцею прийняв активну участь в  акції "Солодощі для воїнів АТО" 

Майбутні кухарі приготували та передали  волонтерам на передову пиріжки та солодкі вироби для бійців АТО, які захищають незалежність і цілісність нашої держави.