16.11.2016 року з нагоди Дня студента в гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею відбувся конкурс "Міс та містер гуртожиток". В конкурсі прийняли участь 6 учасників з гр. 110, 223, 103, 101. Вболювальники оцінювали  кращий танок, виконання пісні, розповідь про свою професію та мрію. Всі учасники були креативні, розумні, веселі, кмітливі. Більшістю голосів перемогли учениця гр.223 Хижняк Ірина та учень гр.110 Андрій Ніколаєв

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

В гуртожитку  Західно-Донбаського професійного ліцею проживає 80 учнів.

Тут створені необхідні умови для проживання учнів: побутові кімнати, кухні, забезпечені плитами та холодильниками, кімнати гігієни , камера схову; також для  навчання та дозвілля: кімната самопідготовки, хол для відпочинку і проведення виховних заходів,  спортивна кімната та спортивне містечко.

Керує в гуртожитку орган учнівського самоврядування – Рада гуртожитку. Рада обирається на один рік з числа учнів, що проживають тут. В рамках Ради гуртожитку діють сектори, які й організовують роботу за напрямами: соціально-побутовий, дисципліни і порядку, культурно-масовий, спортивно-масовий, санітарний і т.д.

На базі гуртожитку діють клуби за інтересами "Господарочка", "Здоров'я", "Клуб цікавих зустрічей".

Тут постійно проводяться масові заходи. Лише за останні два місяці проведено вечори "Давайте познайомимось",  "День іменинника ", "Бібліотечна вікторина", конкурс "Найспритніший", бесіди с переглядом соціальних  відеороліків на теми: «Скажемо ні наркотикам!», «Поведінка та дії людини», лекції медичної сестри гуртожитку «Про здорове харчування», «Обережно, гриби!».

 Вихователь разом з учнями гуртожитку кожного місяця  відвідують театр Бориса Захави. Багато відгуків від постанов  «Мартин Боруля», «Дорога Памела», «Багряні вітрила».

Кожної середи о 19.00 в гуртожитку ліцею  вечори відпочинку. Дискотеки чередуються з переглядом художніх фільмів та сучасних мультфільмів.


В гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею проводився традиційний конкурс-огляд на кращу новорічну кімнату. Слід відмітити, що всі кімнати дівчат були чудово художньо-естетично оформлені, чого трішечки бракувало кімнатам хлопців.

За результатами конкурсу за перемогу  солодкі подарунки отримали : мешканці кімнати № 4 (Мосвіта В., Аладіна В.), мешканці кімнати №6 (Водолазька В., Новікова К., Толмачьова Н.),  мешканці кімнати № 8 (Савенко Д., Савенко Н.) та  мешканці кімнати №6-А (Руденко Ю, Іванченко Д.)

 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

23 грудня 2015 року в телевізійній кімнаті гуртожитку відбувся  Новорічний карнавал.

Дід Мороз та Снігуронька привітали всіх з Новорічними святами, побажали добра, злагоди, миру, гарного настрою та успіхів у навчанні.

Ведучі провели конкурси та нагородили самих активних солодкими подарунками. Святковий вечір закінчився дискотекою.