Кімнати в гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею для здобувачів освіти  на час навчання надаються безкоштовно. Всього місць в гуртожитку 240. Вільних  на 13.01.2020 рік - 100.

Гуртожиток нас єднає!!!

13 вересня 2018 року в молодіжному готелі Західно - Донбаського професійного ліцею відбувся вечір знайомств першокурсників з сторожилами гуртожитку. В теплів, веселій та креативній залі учні розповідали про себе, свої захоплення, мрії та в конкурсах знаходили нових знайомих, друзів та першу симпатію.

16.11.2019 року з нагоди Дня студента в гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею відбувся конкурс "Міс та містер гуртожиток". В конкурсі прийняли участь 6 учасників з гр. 210, 323, 201. Вболювальники оцінювали  кращий танок, виконання пісні, розповідь про свою професію та мрію. Всі учасники були креативні, розумні, веселі, кмітливі. Більшістю голосів перемогли учениця гр.323 Хижняк Ірина та учень гр.210 Андрій Ніколаєв

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

В гуртожитку  Західно-Донбаського професійного ліцею у 2018-2019 н.р. проживає 115 учнів.

Тут створені необхідні умови для проживання учнів: побутові кімнати, кухні, забезпечені плитами та холодильниками, кімнати гігієни , камера схову; також для  навчання та дозвілля: кімната самопідготовки, хол для відпочинку і проведення виховних заходів,  спортивна кімната та спортивне містечко.

Керує в гуртожитку орган учнівського самоврядування – Рада гуртожитку. Рада обирається на один рік з числа учнів, що проживають тут. В рамках Ради гуртожитку діють сектори, які й організовують роботу за напрямами: соціально-побутовий, дисципліни і порядку, культурно-масовий, спортивно-масовий, санітарний і т.д.

На базі гуртожитку діють клуби за інтересами "Господарочка", "Здоров'я", "Клуб цікавих зустрічей".

Тут постійно проводяться масові заходи. Лише за останні два місяці проведено вечори "Давайте познайомимось",  "День іменинника ", "Бібліотечна вікторина", конкурс "Найспритніший", бесіди с переглядом соціальних  відеороліків на теми: «Скажемо ні наркотикам!», «Поведінка та дії людини», лекції медичної сестри гуртожитку «Про здорове харчування», «Обережно, гриби!».

Кожного понеділка о 19.00 в гуртожитку проводяться спортивні змагання.

Кожної середи о 19.00 в гуртожитку ліцею  вечори відпочинку. Дискотеки чередуються з переглядом художніх фільмів та сучасних мультфільмів.