МОНІТОРІНГ ДІЯЛЬНОСТІ ЛІЦЕЮ

у сфері підготовки, випуску та працевлаштування випускників

протягом 2019 року

Протягом 2019 року у ліцеї підготовано і випущено 146 кваліфікованих робітників за державним замовленням, 93 осіби – перепідготовка та підвищення кваліфікації за рахунок фізичних та юридичних осіб. Кількість дипломів з відзнакою, отриманих протягом даного періоду складає 1 шт. (1%). Робітничу кваліфікацію з 2-х і більше професій отримали 125 випускників (85.6%).

Щороку кількість працевлаштованих випускників складає в середньому 98%. Станом на 01.07.19 р. працевлаштовано 144 особи з них: 12 сиріт, 1 учениць знаходяться у декретній відпустці, 1- направлена на навчання, 1 учень призваний до лав ЗСУ.

У 2019 р. ліцей був атестований, як навчальний заклад у сфері професійно-технічної освіти. Отримано ліцензію на впровадження освітньої діяльності за 9-ма новими професіями за різними видами підготовки. У 2019 р. ліцей пройшов додаткову атестаційну експертизу з 5 професій, випуск, з яких здійснювався вперше.

Аналіз участі ліцею в обласних та міських виховних заходах

Назва заходу

2019

Військово-патріотична гра «Сокіл»(Джура)

(І регіональний етап)

I місце

Військово-патріотична гра «Сокіл»(Джура)

(ІІ обласний етап)

II місце

Міський конкурс «Студентська весна»

I місце

Національне-патріотичне виховання

Нагородження цінними подарунками від міського голови за перемогу в військово-патріотичній грі

Міський поетичний конкурс "Герої рідної землі"

I місце

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Worldskils Ukraine 2019»

VII - мі місця

       Педагогічні працівники ліцею разом зі здобувачами освіти прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Worldskils Ukraine 2019» - Костенко Наталія Федорівна за напрямом «Токарні роботи», Слончак Тетяна Олександрівна «Електромонтажні роботи».

Також приймали участь:

- майстер-класі «Правила етикету – правила успіху» м. Кривий Ріг з професії «Кухар» прийняла участь здобувачка освіти групи 333        Рашидова Єлизавета разом з майстром виробничого навчання Кримською Оленою Анатоліївною.

- засіданні обласної секції для педагогічних працівників з професії «Кухар. Кондитер», тема: «Організація сучасних технологій приготування страв».

- засіданнях методичних секцій будівельних професій з теми: «Інтер’єрні оздоблювання, покриття стін та роботи з системою утеплення» матеріалами компанії «Капарол»

- семінарі педагогічних працівників з професії машинобудівної галузі у м. Дніпро до якого залучили майстра виробничого навчання Рауша Андрійя Андрійовича.

- майстер – класі «Сучасна Українська кухня» для закладів профтехосвіти у грудні 2019 року м. Кам’янське, майстер в/н Мороз Наталя Вікторівна.

Не залишилось осторонь і фізичне виховання здобувачів освіти: обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ: Допризивна підготовка I та VI місця, настільний теніс II, III місця, силова підготовка III місце, баскетбол II та III міста, гирьовий спорт III, II місця.

Аналіз діагностичних контрольних робіт загальноосвітніх предметів

учнів І-го курсу 2019 року

 

 

 

Всього здавало 4 групи І курсу:

101 Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням. (29 здобувачів освіти)

102 Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар - ремонтник (30 здобувачів освіти)

103 Кухар. Офіціант. (30 здобувачів освіти)

104 Кухар. Бармен. Офіціант. ( 27 здобувачів освіти)

Перевірні контрольні роботи було проведено за завданнями рекомендованими НМЦ ПТО ( комплексні тестові завдання). За результатами перевірки видно, що здобувачі освіти мають дуже слабку підготовку за базову середню освіту.