ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ  ЛІЦЕЮ

  

  

    

     Освітній процес, навчально-виробничу, методичну та виховну роботу в ліцеї здійснює педагогічний колектив чисельністю 55 осіб. 

     За значні успіхи в галузі професійно-технічної освіти нагороджені:

«Відмінник освіти» - 6 педагогічних працівників

  1. Степаненко Володимир Дем'янович - директор ліцею
  2. Дідович Надія Анатоліївна - майстер виробничого навчання
  3. Павлова Ірина Давидівна - майстер виробничого навчання
  4. Петрова Наталя Єгорівна - викладач хімії
  5. Велесницький Володимир Денисович - старший майстер
  6. Безгодков Олександр Тимофійович - майстер виробничого навчання

Нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти» - 8 педагогічних працівників

  1. Степаненко Володимир Дем'янович - директор ліцею
  2. Петрова Наталя Єгорівна - викладач хімії
  3. Павлова Ірина Давидівна - майстер виробничого навчання
  4. Коклева Тетяна Вікторівна - майстер виробничого навчання
  5. Слончак Тетяна Олександрівна - майстер виробничого навчання
  6. Велесницький Володимир Денисович - старший майстер
  7. Дідович Надія Анатоліївна - майстер виробничого навчання
  8. Безгодков Олександр Тимофійович - майстер виробничого навчання

Відзнака голови облдержради «За розвиток регіону» - 1 педагогічний працівник

  1. Степаненко Володимир Дем'янович - директор ліцею

Нагрудний знак «Антон Макаренко» - 1 педагогічний працівник

1. Степаненко Володимир Дем'янович - директор ліцею

     Присвоєно педагогічне звання:

- «Викладач-методист» - 4 педагогічним працівникам:

  1. Степаненко Володимир Дем'янович - директор ліцею
  2. Петрова Наталя Єгорівна - викладач хімії
  3. Георгієва Любов Георгієвна - викладач фізики
  4. Кривсун Валентина Миколіївна - викладач математики

       «Спеціаліст І категорії» - 2 педагогічним працівникам

  1. Ремінска Ірина Леонідівна - викладач профтехцикла
  2. Балакіна Олена Вікторівна - викладач профтехцикла

 «Спеціаліст ІІ категорії» - 8 педагогічних працівників

  1. Чурилова Ірина Валеріївна - викладач спецдисциплін
  2. Гочнар Євгенія  Анатоліївна - викладач української мови та літератури
  3. Добрянська Юлія Миколаївна - викладач украхнської мови та літератури
  4. Михайліченко Оксана Леонідівна - викладач  спецдисциплін
  5. Кушніренко Ганна Євгенівна - викладач суспільних дисциплін
  6. Литвиненко Інна Анатоліївна - викладач біології, екології, хімії
  7. Старостенко Катерина Юріївна - викладач англійської мови
  8. Сєрікова Юлія Олександрівна - викладач англійської мови

 «Спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічним працівникам

  1. Степаненко Володимир Дем'янович - директор ліцею
  2. Ковач Ольга Валеріївна - викладач інформатики
  3. Кузнецова Олена Олександрівна - викладач суспільних дисциплін

 «Майстер виробничого навчання ІІ категорії» - 2 педагогічним працівникам

  1. Іжокіна Світлана Вікторівна - майстер виробничого навчання
  2. Чигиринова Зінаїда Володимирівна - майстер виробничого навчання

 «Майстер виробничого навчання І категорії» - 5 педагогічним працівникам

  1. Коклева Тетяна Вікторівна - майстер виробничого навчання
  2. Павлова Ірина Давідовна - майстер виробничого навчання
  3. Музиченко Олександр Миколайович - майстер виробничого навчання
  4. Дідович Надія Анатоліївна - майстер виробничого навчання
  5. Міщенко Тетяна Олексіївна - майстер виробничого навчання

     Педагогічний колектив ліцею стабільний і професійний. Головним завданням професійної діяльності свого навчального закладу бачить у  підготовці кваліфікованих та компетентних робітників для роботи в сучасних ринкових умовах.