Спортивне життя ліцею 2018- 2019 року

Уроки фізичної культури на ковзанах

Немає ніякого сумніву, що спорт відіграє важливе значення у нашому житті.

Він зміцнює наше тіло і загартовує дух. 

Традиційно учні ЗДПЛ розпочали 05 вересня 2017 року олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху. У понеділок учні ліцею відкрили тиждень загальноліцейною лінійкою де керівником фізичного виховання  Коржавіною О.Ю. був оголошений розпорядок заходів. Різні змагання, конкурси, естафети, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекає на ліцеїстів.

 

Центральна ідея заходів – олімпізм, в основі якого лежать три олімпійські цінності:

- дружба – як за допомогою спорту навчитися розуміти інших людей, не дивлячись на усі відмінності;

- повага – навчитися поважати себе та інших, існуючі правила та принципи «чесної гри», знати про свої фізичні можливості, дбати про своє здоров’я та довкілля;

- майстерність – як показати кращий результат у спорті та в житті; гармонійно розвиватися і рухатись до своєї мети.

Програма Олімпійського тижня об’єднала спортивні змагання і культурно-освітні заходи. Спортивні змагання відбуться серед юнаків та дівчат з баскетболу, футболу, настільного тенісу. У рамках культурно-освітньої програми буде проведено Олімпійський урок та оголошен конкурс на кращу стіннівку з відповідною тематикою: «Історія Олімпійського руху» та «Добробут і здоровий спосіб життя». 12 вересня будуть оголошені результати змагань та переможці отримають грамоти і подарунки.