ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ПЕДАГОГ ЗДПЛ – 2017»

     За результатами аналізу «Щоденників комплексної оцінки кваліфікації та рейтингового рівня педагогічних працівників» та аналізу роботи педагогічного колективу в 2016-2017 навчальному році перемогу в номінації «КРАЩИЙ МАЙСТЕР ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ЗДПЛ – 2017» отримала майстер виробничого навчання кравців ДІДОВИЧ НАДІЯ АНАТОЛІЇВНА.

     Дідович Н.А. працює майстром виробничого навчання у Західно-Донбаському професійному ліцеї з 1981р. у групах, які навчаються за професією «Кравець». Має звання майстра виробничого навчання І категорії». За час роботи виявила себе кваліфікованим працівником. Досконало володіє методикою інноваційних технологій, інтерактивних форм навчання, передовим педагогічним досвідом, який активно впроваджує в практику роботи. Надія Анатоліївна досконало володіє теоретичним матеріалом практичними навичками та методикою викладання виробничого навчання з професії. Відзначається великим почуттям відповідальності за якість підготовки учнів з професії «Кравець». Уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, аргументувати свою позицію, на високому рівні володіє ораторським мистецтвом. Майстер володіє нестандартними методами навчання, вдало поєднує теоретичний матеріал та практичну демонстрацію прийомів обробки тканини, застосовує ігрові форми-конкурси.

     Перемогу в номінації «КРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ ЗДПЛ – 2017» отримала викладач спеціальних дисциплін кухарів  МОРОЗ МАРИНА ВІКТОРІВНА

 Мороз М. В. працює викладачем професійно-теоретичної підготовки  у Західно-Донбаському професійному ліцеї з 2014 року, навчає учнів професіям кухар, офіціант.  За час роботи в ліцеї викладач показала вміле використання методів компетентнісно зорієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіння технологіями творчої педагогічної діяльності. Викладач працює над методичною темою: «Використання активних форм і методів навчання під час професійно-теоретичної підготовки учнів з професії «Кухар. Офіціант». Марина Вікторівна в квітні 2016 року взяла участь в Міжнародному науково-практичному Інтернет-семінарі «Інноваційні технології при підготовці фахівців ресторанного бізнесу». В травні 2016 р підготувала призерку VІІ Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу ученицю гр..234 Морщанську М., яка отримала ІІІ місце в конкурсі в номінації «Страви з птиці». Викладач створила посібник «Рекомендації по харчуванню учнів в гуртожитку». В квітні 2016  року взяла участь в педагогічній конференції «Сучасний урок в професійній школі», на якій виступила з доповіддю та презентацією власного досвіду з питання «Методика формування мотивації учнів до навчання». Весною 2017 р. Мороз М.В. організувала та провела на базі ліцею обласний семінар «Дніпропетровщина кулінарна».

     В номінації «КРАЩИЙ КЕРІВНИК ГРУПИ ЗДПЛ – 2017» переможцем стала майстер виробничого навчання операторів комп’ютерного набору та викладач спецдисциплін ШЛЯПЕНКОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА.

        Шляпенкова О.Л. працює майстром виробничого навчання у Західно-Донбаському професійному ліцеї з 2003 року, навчає учнів професії «Оператор комп’ютерного набору». В 2016-17 навчальному році Олена Леонідівна була керівником двох груп – 109 і 110. Вимоглива та справедлива, як керівник групи, Олена Леонідівна заслужено має значний авторитет для своїх вихованців. Велике значення викладач приділяє позакласній роботі з предмету: організації виставок творчих робіт учнів, конкурсів професійної майстерності, проведенню КВК. Особлива увага приділяється гуртковій роботі з предмету, яка дає можливість залучити багатьох учнів до різних видів самостійної творчої роботи, розвивати інтерес до неї протягом тривалого часу. Разом зі своїми учнями  Олена Леонідівна є активним учасником проведення масових заходів в ліцеї, а саме Днів відкритих дверей, надається допомога в організації майстер-класів, поліграфічному та технічному забезпеченні інших заходів.  В навчально-виховному  процесі уміє вирішувати педагогічні проблеми, установлювати контакт з учнями та батьками.