Головна » 2016 » Грудень » 11 » 16 днів проти насильства
18:52
16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка має за мету: подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості населення щодо

нетерпимого ставлення до насильства. 

Учні Західно-Донбаського професійного ліцею прийняли активну участь в ліцейному конкурсі "Світ проти жорстокості та насильства" де в трьох номінаціях на кращий малюнок "Ця рука не вдарить дитину", краща фотографію "Чудовий світ без жорстокості  і насильства" та кращий відеоролік "Ні жорстокості в дитячому середовищі" змагались 38 робіт учнів груп. Комісія у складі лідерів самоврядування, практичного психолога, соціального педагога та художнього керівника ліцею визначили по 5 кращих робіт в номінаціях, які були надіслані для участі в обласному конкурсі.

30 листопада 2016 року учениця гр.211 Маховська Карина стала призером обласного конкурсу "Світ проти жорстокості та насильства" і була запрошена в м.Дніпро для нагородження.

25.11.2016 - в актовій залі ліцею відбулась зустріч з представниками соціальної служби у справах дітей м.Павлограда та представниками мобільної групи з надання допомоги жертвам домашнього насильства. Вони ознайомили учнів із поняттям "насильство", "жорстокість", розповіли про види насильства,про правила, які стануть у пригоді запобіганню насильства та як уміло конструктивно виходити із конфліктів. Всі учні отримали буклети та брошури з телефонами гарячих ліній та телефонами довіри і допомоги людям, які стали жертвами насилля. 

 

Переглядів: 199 | Додав: vik | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 2
2 laylay  
Карина, УМНИЧКА!

0
1 vik  
Карина молодець!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]