Головна » 2019 » Травень » 07

07.05.2019 Західно-Донбаський професійний ліцей в черговий раз зустрічав гостей.

     Сьогодні до нас завітали 40 учнів загальноосвітніх шкіл. Для них наші здобувачі професійної освіти продемонстрували майстер-класи зі своїх професій, а саме: Кухар. Офіціант; Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій, Кравець, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, Електрогазозварник, Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, Слюсар-ремонтник, Контролер-касир. Учні ознайомились з майстернями, навчальними кабінетами, умовами проживання в молодіжному готелі. Завітали учні і до приймальної комісії, щоб написати заяви для вступу і стати нашими абітурієнтами.

Західно-Донбаський професійний ліцей запрошує всіх бажаючих на навчання! Чекаємо ... Читати далі »

Просмотров: 101 | Добавил: vik | Дата: 07.05.2019 | Комментарии (0)

06.05.2019 зі здобувачами освіти групи 233 «Кухар. Офіціант» класним керівником Литвиненко І.А. була проведена виховна година на тему «Безпека на дорозі – безпека життя».

     Метою виховної години було обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я людей. Здобувачі освіти засвоїли способи безпечної поведінки в умовах дорожнього руху, фельдшер ЗДПЛ Ткачук Г.С. провела практичні навчання щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

... Читати далі »

Просмотров: 97 | Добавил: vik | Дата: 07.05.2019 | Комментарии (0)