Головна » 2019 » Березень » 11 » Декада професії "Електрогазозварник"
20:40
Декада професії "Електрогазозварник"

5 березня 2019 року, в день народження Є.О.Патона, видатного українського вченого, засновника НДІ зварювання, закінчилась Декада зварювальників,  протягом якої відбулося чимало цікавих подій.

Були проведені виставки стіннівок, творчих робіт здобувачів освіти, конкурси "Відгадайка", під час якого здобувачі професійної освіти розгадували ребуси та кросворди та конкурс "Зварник вміє все", під час якого здобувачі освіти мали можливість показати не тільки знання,  а й продемонструвати спритність та винахідливість, бо як без них упоратись з завданням – показати командою рух електрода, представлена експозиція "Зварювання в мистецтві",  проведені 2 конференції - "Історія розвитку зварювання" та "У світі зварювання". Здобувачі освіти І курсу приймали участь у "Золотому кубку М.М. Бенардоса" на кращий зварювальний шов, в якому переможцем став здобувач освіти групи № 112 Кучмістров Данило.

Здобувачі освіти ІІІ курсу змагалися за перемогу в конкурсі фахової майстерності, і найкращим зварювальником ліцею став Змієвець Олександр.

З великим задоволенням  здобувачі освіти відвідали  виставку  Interpipe Careers, де ознайомились як з експонатами, так і з можливостями подальшого працевлаштування.

Завершилась ця декада "Посвятою у резерв зварників - Патонівців". Здобувачі освіти, майстер виробничого навчання Павлова І.Д. та методист ліцею Захарченко О.І. додали ще багато цікавих фактів про розробки українських вчених-зварювальників - броню танків, мости, пам’ятники та ін.

Здобувачам освіти були вручені персональні свідоцтва про вступ в резерв зварників-патонівців Західно-Донбаського професійного ліцею. Всі здобувачі освіти нагороджені грамотами, подяками та солодкими подарунками.

Велику подяку за організацію такої насиченої та цікавої декади висловлюємо майстрам виробничого навчання Павловій І.Д., Міщенко Т.О. та Земляному А.І.

Переглядів: 63 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]