Головна » 2019 » Лютий » 16 » Do you know?
18:51
Do you know?

Чи знаєте Ви? З 11.02.2019 по 15.02.2019 року в Західно-Донбаському професійному ліцеї проходив тиждень англійської мови, значення якого в сучасному світі важко переоцінити. Будь-яка освічена людина просто зобов’язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем  до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Із задоволенням її вчать і ліцеїсти.

     І це зовсім не нудно, як Ви, напевно, спершу подумали. Вивчати англійську – цікаво! У цьому переконалися учні під час бесіди «Цікаві факти про англійську мову». Не вірите? А чи знаєте Ви, що «I  am» - найкоротше повноцінне речення в англійській мові? Іще цікавий факт: більшість англійських слів починається з літери «S».

     А після бесіди учні мали змогу перевірити свій рівень знань іноземної мови, відповідаючи на запитання вікторини «How I know English». За кожну правильну відповідь учасники отримували солодкі призи.

     Knock! Knock! Здається, до нас гості!Та це ж St. Valentines Day! Саме це свято було родзинкою тижня. Конкурс стіннівок, розгадування кросвордів, лотерея «Love lottery» - всі ці заходи були присвячені Дню закоханих. Учасниками лотереї були не тільки  учні, а й викладачі, майстри виробничого навчання. Відриваючи квиток, кожен сподівався на своє везіння… везіння успішно виконати завдання чи відповісти на запитання й отримати приз.

     Не з меншим ентузіазмом учні брали участь в конкурсах. І нагороди знайшли своїх переможців. Пам’ятний подарунок та грамоту отримала учениця групи 113,  Куценко Юлія,  за найкращу стіннівку.  Переможцем у номінації «Знавець граматики» став Шаніков Богдан (група 234). Кросворди найкраще розгадував  Береснєв Кирило (група 112). Хлопці  також отримали  грамоти та солодкі призи.

     Тиждень закінчився, але на згадку про St. Valentines Day учні мають світлини.  Адже  скільки яскравих фото сесій відбулося на  «Love zone»! Були там і принцеси, і джентльмени, і гарні дівчатка з пухкими губами та палаючими  серцями і просто  щасливі, усміхнені  люди!

     Заряд позитива ліцеїсти отримали на цілий рік! Чекаємо наступного HAPPY VALENTINES DAY!!!

Переглядів: 100 | Додав: vik | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]