Головна » 2015 » Жовтень » 18 » Козацькому роду нема переводу
18:59
Козацькому роду нема переводу

З давна Україна славилася самобутньою національною силою – козацтвом, що втілювали в собі фізичне і духовне здоров’я нації, життєздатність та силу. Сучасним дітям належить продовжити велику місію козацтва. Цьому сприяють змагання  "Козацькому роду нема переводу" присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України які відбулися у ліцеї 15 жовтня 2015р. 

На один день ліцей перетворився  на місце, де панувала справжня козацька звитяга, а історія гармонійно поєдналася із сучасністю. 

На спортивних змаганнях учні продемонстрували вправність, швидкість, силу, а також було проведено  інтелектуальний конкурс «Знавці історії українського козацтва», в якому учні  засвідчували власні знання про доблесні минулі часи. Змагання пройшли весело і завзято, кожен намагався показати  якнайкращий результат, відчувався справжній спортивний азартний дух. Закінчились змагання козацьким кулішом.

За підготовку та проведення змагань висловлюємо подяку бібліотекарю ліцею Бондаренко О.Л., майстру виробничого навчання Павловій І.Д, вчителю фізичної культури Газізову Ю.В. та учням 215 групи.

 

Переглядів: 271 | Додав: vik | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]