Головна » 2019 » Травень » 20 » Майстер-клас «Безпека праці – запорука збереження здоров’я та життя людини»
14:10
Майстер-клас «Безпека праці – запорука збереження здоров’я та життя людини»

     17.05.2019 на базі Західно-Донбаського професійного ліцею департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведений обласний майстер-клас «Безпека праці – запорука збереження здоров’я та життя людини» для заступників директорів з навчально-виробничої роботи, інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Під час майстер-класу були продемонстровані слідуючи питання: обов’язки директора Західно-Донбаського професійного ліцею та організація роботи з охорони праці і безпеки життєдіяльності в закладі освіти – доповідач директор ліцею Степаненко В.Д.; організація роботи з охорони праці і безпеки життєдіяльності в ЗДПЛ, створення безпечних умов з охорони праці під час навчально-виробничої роботи, організація роботи з охорони праці під час адміністративно-господарської діяльності в ліцеї – доповідач заступник директора з навчально-виробничої роботи Шляпенкова О.Л., організація роботи з безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час навчально-виховного процесу, позаурочної роботи – доповідач заступник директора з навчально-виховної роботи Ковач О.В.. Старший викладач КЗВО «Дніпровської академії неперервної освіти» Нікульченко В.В. продемонстрував порядок проведення розслідування та обліку нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час навчально-виховного процесу, з працівниками, а також нещасних випадків невиробничого характеру. Провідний фахівець департаменту освіти і науки облдержадміністрації Мандрикевич Б.М. довів до присутніх основні завдання щодо організації охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчально-виробничого та навчально-виховного процесів; ознайомив з вимогами законів та інших нормативно-правових актів з організації охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Жернавков О.М. відзначив позитивну роботу з організації роботи з охорони праці колег з інших закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
     Після майстер-класу був представлений новий кабінет з охорони праці, де відповідальна інженер з охорони праці Куліш Л.О. продемонструвала всю нормативно-правову базу ліцею, що стосується охорони праці та безпеки життєдіяльності.
     Захід пройшов цікаво, змістовно, багато нових знань отримали присутні. 
     Адміністрація Західно-Донбаського професійного ліцею вдячна департаменту освіти і науки облдержадміністрації за довіру та організацію майстер-класу на базі ліцею.
     Всім присутнім дуже вдячні за доброзичливу атмосферу, за можливість поспілкуватися з однодумцями. Для нас усіх це величезний досвід згуртованості та порозуміння.

$IMAGE15$ $IMAGE16$

Переглядів: 39 | Додав: vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]