Головна » 2018 » Травень » 12 » Навчально-польові збори
12:29
Навчально-польові збори

10 травня 2018 року в Західно-Донбаському професійному ліцеї був проведений захід присвячений Дню Пам’яті та Примирення. Хлопці та дівчата чотирьох груп першого курсу здобували та вдосконалювали вміння та навички з туризму, тактичної та вогневої підготовки, самооборони, орієнтування на місцевості, медичної допомоги постраждалим, проходили смугу перешкод та демонстрували знання з історії України, а найсмачнішою частиною заходу було приготування козацької каші.

     Разом з заступником директора з навчальної роботи Кузнецовою О.О. та викладачем Захисту Вітчизни Бакалою А.О. організувати та провести захід допомагали представники Національної Дружини під керівництвом Тіщенка Сергія Олексійовича.

  

     Випадковим гостем та членом журі стала заступник директора  Тернівського професійного гірничого ліцею Муштатова Надія Миколаївна.

  

     Захід розпочався з шикування, де учні представили назву, девіз та емблему свого рою. Сергій Тіщенко зі своїми побратимами провів Урок мужності, який складався з теоретичної та практичної частини, де учні ознайомилися з новинками зброї, правилами користування та мали змогу власноруч її випробувати.

  

     Кожен рій отримав маршрутний лист із назвами пунктів навчання та тренування – так і розпочалися навчально-польові збори. Вони проходили  під пильним наглядом та професійними порадами: Сергія Тіщенка в тактичній підготовці, викладача фізичної культури Коржавіної О.Ю. в туризмі, в самообороні Калагіна Дмитра від Спортивного Корпусу, госпітал’єра Соболя Артема у медичній допомозі постраждалим,  учня ЗДПЛ 202 групи Рибіна Олексія у смузі перешкод,  викладача Захисту Вітчизни Бакали А.О. орієнтуванні на місцевості, Савелова Богдана в вогневій підготовці, викладачів Кушніренко Г.Є. та Бикової К.Ю. в знаннях з  історії України.

  

  

  

  

  

  

  

     Найкращі результати показали:

рій «Євродіти» (група 131 «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням») в смузі перешкод та вогневій підготовці;

рій «Українці» (група 132 «Слюсар з ремонту автомобілів. Слюсар-ремонтник»)  в самообороні та в знавцях історії; 

рій «Отамани» (група 133 «Кухар. Офіціант»)  в туризмі та тактичній підготовці;   

рій «Козаки» (група 134 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»)  в орієнтуванні на місцевості та в вогневій підготовці.

     Окремо виділили найкращих учнів: туризм – Холодний Іван рій «Козаки»,самооборона – Сердюк Олексій рій «Українці», орієнтування на місцевості – Латул Христина рій «Козаки», вогнева підготовка – Накутній Ростислав рій «Козаки», знавці історії – Глущенко Олександр рій «Українці», смуга перешкод – Садовий Степан  рій «Євродіти», тактична підготовка – Краснопольська Анастасія рій «Отамани», медична допомога постраждалим – Шлега Владислав рій «Євродіти».

     Організатори заходу висловлюють подяку:

  • за чіткі дії в проходженні всіх пунктів навчання класним керівникам: рій «Євродіти» Кривсун В.М., рій «Українці» Гончар Є.А., рій  «Отамани» Мороз М.В., Добрянській Ю.М, рій  «Козаки»  Парахіній Г. І.
  • за приготування і частування всіх бажаючих смачною козацькою кашею майстрам виробничого навчання: рій «Євродіти» Шляпенковій О.Л., рій «Українці» Золотопуп Д.В., Михайліченко О.Л., рій «Отамани» Мороз Н.В., рій «Козаки» Чігіріновій З.В.
  • за приготування каші для гостей та співробітників ліцею: майстру виробничого навчання кухарів Петренко К.О. та учневі групи ІІІ курсу «Кухар. Офіціант» Рембезі Олександру;
  • за забезпечення музичного супроводу заходу Безміліцину Володимиру з групи 106.

ЗДОРОВА МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Переглядів: 111 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 elenovnay  
Чудовий та цікавий захід! Дякуємо!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]