Головна » 2019 » Вересень » 19 » Олімпійський тиждень в ліцеї
21:38
Олімпійський тиждень в ліцеї

З  09.09 по 13.09.19 року у Західно – Донбаському професійному ліцеї був проведен Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту. В програмі Олімпійського тижня проводились змагання з футболу, баскетболу, шахів, настільного тенісу,пляжного волейболу. Активну участь у проведенні Олімпійського тижня прийняли здобувачі освіти групи   № 101,102.103,104,105,106.

Група 106 перемогла  в змаганнях з футболу, баскетболу, настільного тенісу.

Група 101 зайняла 2 місце в змаганнях з футболу,1 місце в змаганнях з пляжного волейболу серед дівчат та юнаків і 1 місце в змаганнях з настільного тенісу серед дівчат.

Група 103 стали 3  в змаганнях з пляжного волейболу серед юнаків та в змаганнях з баскетболу серед юнаків.

Група 104 посіла  2 місце в змаганнях з пляжного волейболу серед дівчат, 3 місце в змаганнях з пляжного волейболу серед юнаків.

 Майстер спорту з художньої гімнастики Єріка   Подберезна провела, для здобувачів освіти першого курсу, показовий виступ  та організувала проведення флешмобу  «Здобувачі освіти ЗДПЛ за ЗОШ».Були запрошені гості : депутат міської ради Бакала А,О. майстер спорту Украини, Чемпіон світу з тайського боксу Чкалов С.І. учасник бойових дій Гордієнко Д.

Активну участь у проведенні Олімпійського тижня прийняли керівники груп Міщенко Т.О, Добрянська Ю.М.  Михайличенко О.Л. Серікова Ю. Орел Н.Г.Глазунова С.Н.Кримская О.А. Сасік А.В.

 

Переглядів: 20 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]