Головна » 2019 » Липень » 9 » Переможці проекту "50 відтінків майбутнього"
21:48
Переможці проекту "50 відтінків майбутнього"

Павлоградська міська рада та Компанія ДТЕК в рамках реалізації Стратегії розвитку міста Павлоград на період до 2020 року та Програми соціального партнерства ДТЕК і м. Павлоград провела конкурс міні-грантів в рамках проекту «Громада своїми руками» в 2019 році.

За результатами конкурсу ініціативна група «ЗДПЛ з турботою в серці» проект «50 відтінків майбутнього» є переможцем Конкурсу міні-грантів в рамках проекту «Громада своїми руками» в 2019 році.

Адміністрація Західно-Донбаського професійного ліцею висловлює величезну подяку за підтримку нашого проекту колегам, батькам, здобувачам професійної освіти і всім, кому не байдуже життя нашого ліцею.

Особливу подяку за підтримку хочемо висловити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліці Олені Олександрівні,  регіональному представнику ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з соціального розвитку в місті Павлоград Коноваловій Олені Олексіївні та генеральному директору ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Вороніну Сергію Анатолійовичу.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

Переглядів: 44 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]