Головна » 2017 » Червень » 22 » Профілактика ВІЛ
18:36
Профілактика ВІЛ

В рамках програми «Профілактика ВІЛ в Україні» 22.06.2017 року в Західно-Донбаськом професійном ліцеї відбувся навчально-просвітницький інструмент  «Маршрут безпеки»,  який базується на колективних методах взаємодії, має на меті інформування та обговорення таких тем як ВІЛ, репродуктивне здоровя та відповідальна поведінка.

     В травні 2017 року заступник директора з НВР Ковач О.В. пройшла освітній курс та отримала сертифікат тренера з використанням освітніх інструментів «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці» та «Маршрут безпеки» в навчальних закладах. Тренінг був організований та проведений за підтримки Департементу освіти і науки Дніпропетровської ОДА та міжнародних партнерів GIZ в Україні.

     В заході прийняли участь викладачі та учні І курсу ліцею.

На 5 станціях розглядались  основні тематичні аспекти ВІЛ/СНІД, які подавались в ілюстративній та ігровій формах. На кожній станції учні отримували інформацію про ВІЛ/СНІД і закріплювали її в ігровій формі та під час дискусій з викладачами, які попередньо пройшли навчання «Профілактики ВІЛ на робочому місці» та «Маршруту безпеки».

 Допомогу в проведенні заходу надали:

  • громадська організація «Павлоградський центр підтримки сім 'і»; 
  • мобільна бригада з надання соціально-психологічної допомоги МБФ «Української фундації громадського здоров’я», яку очолює Садова В.М.
  • та  старший інспектор Павлоградського ВП ГУ НП,  майор  поліції Анцибор Євгеній Валерійович.

По завершенню заходу учні отримали багато нової корисної інформації, друковану продукцію «Аптечні наркотики», «Репродуктивне здоров’я» та контрацептиви.

 

Переглядів: 216 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 elenovnay  
Молодці!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]