Головна » 2019 » Березень » 23 » Профорієнтаційний захід для здобувачів освіти Юр’ївського району Дніпропетровської області
20:57
Профорієнтаційний захід для здобувачів освіти Юр’ївського району Дніпропетровської області

22 березня 2019 року у смт Юр´ївка у КЗК "Юр´ївський селищний Будинок Культури" Західно-Донбаський професійний ліцей приймав участь у профорієнтаційному заході для здобувачів освіти цього району.

Наш ліцей продемонстрував майстер-класи з професій: "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій", "Слюсар-ремонтник", "Офіціант", "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", "Маляр". Ця цікава форма профорієнтаційної роботи дає можливість кожному школяреві – від найменших до випускників - спробувати себе у багатьох професіях та, можливо, вже визначитись зі своїм майбутнім, а тому бажаючих було дуже багато! А деякі так вподобали професію, що повертались неодноразово. Наші здобувачі освіти та майстри виробничого навчання ретельно готувались, тому змогли здивувати та зацікавити присутніх своєю майстерністю.

Всі отримали задоволення від проведеного заходу, а також сертифікати за участь та солодкі подарунки.

Ми ж отримали подяку від Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Адміністрація Західно-Донбаського професійного ліцею висловлює подяку за активну участь, за проведення майстер-класів педагогічним працівникам та здобувачам освіти, які з гордістю продемонстрували свої професії: старшому майстру Богдановій С.Я., майстрам виробничого навчання Фесенку С.П., Музиченку О.М. та здобувачам освіти: Онятицькій Наталі група 301, Чаплі Надії група 233, Потаповій Анастасії група 233, Муханову Павлу група 234.

Переглядів: 69 | Додав: vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]