Головна » 2019 » Червень » 2 » Рекорд України "Parity in profession"
18:06
Рекорд України "Parity in profession"

     2 червня 2019 в рамках проведення" Обласного фестивалю талантів ОТГ", який проводився за ініціативи КП "Центр народної творчості "Дивокрай" Дніпропетровської обласної ради"  в Торговельно-розважальному центрі "Караван" здобувачі освіти Західно-Донбаського професійного ліцею прийняли участь у встановленні Рекорду України "Parity in profession" з метою позиціонування гендерної рівності та руйнування гендерних стереотипів при виборі професій.

     У флешмобі прийняли участь 120 учасників, які презентували 60 професій нашого регіону і  утворили слово РІВНІ. Кожну з професій представляли юнак та дівчина.

      Наш ліцей представляв 4 професії: монтажник гіпсокартонних конструкцій, продавець, касир торговельного залу, токар.

     Також був проведений спільний майстер-клас з опорядження поверхонь нашими постійними партнерами Дубихвістом В’ячеславом Анатолійовичем -  керівником центру будівельних технологій ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер».

     Адміністрація ліцею висловлює ПОДЯКУ здобувачам освіти Онятицькій Наталі група 301,  Шобутинській Юлії група 114, Безміліцину Володимиру група 206,  Пеньківській Надії група 114, Горбачик Вікторії група 114, Бурлаці Євгену група 232, Гризодубу Олегу та Пуху Сергію група 111 за активну участь у флешмобі. ОСОБЛИВУ ПОДЯКУ за супровід та організацію старшому майстру Богдановій Світлані Яудатівні та майстру виробничого навчання Коклевій Тетяні Вікторівні.

     В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

     Адміністрація ліцею в особі директора Степаненко Володимира Дем’яновича висловлює найщирішу вдячність керівнику ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер»» Ніконенко Андрію Михайловичу, депутату Дніпропетровської обласної ради Дацько Тетяні Федорівні та депутату Павлоградської міської ради, а саме: Чернецькому Андрію Володимировичу за розуміння та організацію поїздки наших здобувачів освіти до м. Дніпро.

 

Переглядів: 39 | Додав: vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]