Головна » 2018 » Червень » 9 » Сокіл
20:08
Сокіл

З 5 по 8 червня 2018 року в Царичанському районі с.Могільов відбувся ІІ обласний етап військово-патріотичної гри "Сокіл" серед ПТНЗ Дніпропетровщини.

В фіналі змагались шість роїв, які стали переможцями І (регіональних) етапів. Упродовж чотирьох  днів таборування на базі дитячого табору «Комунарець» кращі рої області змагались між собою за право представляти Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл». Програма гри була надзвичайно різноманітна і насичена, складалася з багатьох видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-просвітницького спрямування. Рої долали природні перешкоди, влучно стріляли, надавали долікарську допомогу, орієнтувалися на місцевості, прозвітували про виконання доброго діла. 

 Слід зазначити, що різноманітність конкурсів надала можливість майже кожній команді-рою отримати перемогу в якомусь із них, кожна команда отримала грамоти та призи.

Боротьба серед роїв була напружена та результати у комплексному заліку за підсумками гри виявилися для нас переможними. Отже призерами гри стали:

І місце посів рій «Патріоти» Західно-Донбаського професійного ліцею;

ІІ місце – рій «Старокодацький" Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти;

ІІІ місце – рій "Онуки славетних козаків" Марганецький професійний ліцей.

Зірковий склад нашої команди:

Ройовий - Сириця Дмитро гр.204

Сафронійчук Андрій гр.204

Холодний Іван гр.134

Чапча Олег гр.134

Добнич Євген гр.322

Згурко Вадим гр.133

Волкова Валентина гр.203 - кращій знавець історії

Рашидова Єлизавета гр.133

Пєскова Анна гр.133

Підготували переможців заступник директора з НВР Ковач О.В., керівник фізичного виховання Коржавіна О.Ю., викладач Захисту Вітчизи Бакала А.О., керівник гуртка Уставицька Н.І., викладач спецдисциплін Мороз М.В., майстер в/н Мороз Н.В., фельдшер Ткачук Г.С., вихователь Ткаченко Д.С. а також допомогли здобути перемогу майстер в/н Петренко К.О., викладачі Гончар Є.А., Михайличенко О.Л., керівник національної дружини, керівник військово-патріотичного клубу "Сокіл" та депутат міської ради Тіщенко С.О. 

Завершився обласний етап гри, який виявив у учасників їх кращі фізичні та розумові здібності, дозволив їм відпочити, знайти нових друзів. Гарні традиції формуються на цій грі і сподіваємося, що саме традиції козацтва збережуться та примножуватимуться, бо козацькому роду нема переводу.

 

 

Переглядів: 155 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]