Головна » 2019 » Лютий » 2 » Тиждень будівельних професій
21:03
Тиждень будівельних професій

В рамках тижня будівельних професій, який проходив у ліцеї з 21 по 25 січня 2019 року, окрім майстер-класу по використанню сухих будівельних сумішей, було ще багато цікавого.

     21 січня 2019 року майстер виробничого навчання Іжокіна Світлана Вікторівна провела будівельну вікторину «Цікаве в будівництві» з учнями групи № 234 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», під час якої кращими знавцями показали себе Прудка Тетяна, Деяк Альона та Латул Крістіна.

     25 січня 2019 року у групі № 206 «Штукатур. Маляр» викладач спецдисциплін Ремінська Ірина Леонідівна та майстер виробничого навчання Коклева Тетяна Вікторівна провели відкритий бінарний урок «Подорож у світ шпалер» для всіх учнів ліцею, що навчаються будівельним професіям, познайомились з усіма видами шпалер від найдавніших до найсучасніших, особливостями роботи з ними, переглянули ролики та послухали поради, як підібрати шпалери , щоб приміщення було затишним та відповідало вимогам замовників ремонту.

     Далі майстер виробничого навчання та учень групи № 206 Дірін Сергій провели майстер-клас по роботі з рідкими шпалерами, при цьому Тетяна Вікторівна користувалася вже готовими шпалерами, а Сергій доклав зусиль і підготував саморобні шпалери з паперу, вати, блискіток та клею. Всі присутні змогли переконатися, що виготовити такі шпалери можна й самому, заощадити при ремонті чималу суму грошей, та мали можливість спробувати нанести ці шпалери на поверхню. У цьому змаганні перемогла, звичайно ж, дружба! А наступного дня учні приходили подивитись, який остаточний вигляд мають ці шпалери після висихання.

     25 січня 2019 року був проведений конкурс рефератів, найактивнішу участь у якому прийняли учні групи № 234 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».

 

$IMAGE11$ $IMAGE12$

Переглядів: 118 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]