Головна » 2019 » Квітень » 10 » Тиждень Електромонтерів
21:29
Тиждень Електромонтерів

З 01 по 05 квітня 2019 року у Західно-Донбаському професійному ліцеї проходив тиждень професії електромонтерів. У ньому взяли участь викладачі, майстри виробничого навчання та здобувачі освіти – майбутні фахівці з ремонту і обслуговування електроустаткування.

Під час тижня проводилися різні за формою і змістом заходи. Це виставка стіннівок, конкурс ребусів і кросвордів, здобувачі освіти груп електромонтерів (115, 234) провели майстер-клас учням інших груп ліцею.

 Були проведені нестандартні уроки, це урок-гра «Електромонтажні роботи» в групі 115 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який провели викладач спецтехнології Михайліченко Оксана Леонідівна та майстер виробничого навчання Слончак Тетяна Олександрівна. Здобувачі професійної освіти показали свої теоретичні знання та практичні вміння з даної теми. Гарні знання під час уроку показали здобувачі освіти: Білий Олександр, Крохмальний Богдан, Кучерявий Євген.

У групи 234, викладачем спецтехнології Михайліченко Оксаною Леонідівною та майстром виробничого навчання Дружиніним Володимиром Петровичем, проведений брейн-ринг «Електробезпека». Під час брейн-рингу здобувачі освіти показали гарні знання по даній темі – це Муханов Павло, Бузоверя Данило, Власов Руслан, Бережник Руслан.

  

 

  

 

  

 

Переглядів: 56 | Додав: vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]