Головна » 2018 » Листопад » 23 » Тиждень енергозбереження
20:51
Тиждень енергозбереження

     З метою формування в учнів екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадської позиції, за рекомендацією НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з 19.11.-23.11.2018 року у Західно-Донбаському професійному ліцею був проведений «Тиждень енергозбереження». Протягом тижня проведені уроки, виховні години, вікторини, виставки, бесіди, конкурс рефератів та стіннівок.

     Наші учні отримали багато інформації і практичні рекомендації про енергозбереження. І прийшли висновку що, чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень.

     Тому, звертаємось до всіх - ощадливо використовуйте електроенергію, тепло, воду, природний газ: утеплюйте вікна, двері, під'їзди своїх домівок, регулюйте споживання енергоносіїв, запобігайте їх марнотратному використанню не лише під час Тижня енергозбереження, а повсякденно і повсякчас. 

     Також персоналом Західно-Донбаського професійного ліцею було проведено ряд заходів по збереженню енергоресурсів: для збереження тепла здійснено утеплення дверних отворів та вікон в І та ІІ учбових корпусах; у гуртожитку встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна (більшість яких виграли в проекті «Громада своїми руками»); в цілях збереження теплоресурсів проведено ізоляцію системи опалення в підвалах,  теплотраси та теплопроводу в котельній; на території ліцею встановлені світильники зовнішнього освітлення з датчиками руху для економії електроенергії; проведена зміна ламп накалювання на економ лампи.

Споживаймо енергію розумно!

Переглядів: 44 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]