Головна » 2018 » Листопад » 10 » ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ "ОПЕРАТОР КОМП'ЮТЕРНОГО НАБОРУ"
21:20
ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ "ОПЕРАТОР КОМП'ЮТЕРНОГО НАБОРУ"

Згідно графіка проведення тижнів професій в Західно-Донбаському професійному ліцею з 05.11.2018р. по 09.11.2018р. був організований та проведений тиждень з професії «Оператор комп’ютерного набору» відповідальні викладачі спеціальних дисциплін Шляпенкова Олена Леонідівна та Ковач Ольга Валеріївна

Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів та конкурсів, а саме:

05.11.2018р. була проведена інформаційна виставка стіннівок.

06.11.2018р. учні першого курсу групи 114 під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Шляпенкової О.Л. провели майстер-класи для педагогічного колективу та майстрів виробничого навчання. Вони показали навички та вміння,  під їх чітким керівництвом майстри виробничого навчання виконували вправи та закріпляли отриманні знання.

07.11.2018р. викладачем Шляпенкової О.Л. проведена інтелектуально-розважальна гра «Комп’ютерний турнір. Посвята в професію» між групами 207 «Оператор комп’ютерного набору. Касир торговельного залу. Продавець продовольчих товарів» та 114 «Оператор комп’ютерного набору. Касир торговельного залу. Продавець продовольчих товарів» з метою популяризації професії оператор комп’ютерного набору, розвитку оригінальності, швидкості, гнучкості мислення, пам’яті, уваги, фантазії, навичок застосування знань у нестандартних ситуаціях, виховання почуття взаємодопомоги, високої культури мислення, інтересу до інформаційних технологій. В ході гри змагались дві команди: «Комп’ютерні генії» (І курс) і «Security» (ІІ курс). Учасникам гри довелось пройти великі випробування: презентація команд; І тур «Лінивому не розгадати, кмітливому на роздуми – секунди», ІІ тур «Комп`ютерні слова», ІІІ тур «Реставрація», ІV тур «Відгадай кросворд», V тур «Вікторина понять – Анаграми», VІ тур «Піктограми». Роботу команд оцінювало компетентне журі. За результатами конкурсу перемогу здобула команда «Комп’ютерні генії» (І курс). Після підведення підсумків староста групи 207 Барбоянова Дар'я зачитала посвяту в Орден операторів комп’ютерного набору для учнів групи 114 (учні були нагородженні сертифікатами).

08.11.2018р. був проведений психологічний тренінг «Живе спілкування в епоху гаджетів та інтернету» під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ковач О.В. та практичного психолога Чичирко С.О. між групами 114 та 207. Де учні познайомились ближче один з одним і дійшли до висновку, що в наш час живе спілкування рідкісне явище, але дуже корисне для кожного.

09.11.2018р. була проведена виставка-конкурс «Комп’ютерна техніка своїми руками», які зробили учні групи 114. Було проведено голосування. І 1 місце за свою роботу отримала учениця групи 114 «Оператор комп’ютерного набору» Рукавник Вероніка.

Переглядів: 69 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]