Головна » 2013 » Листопад » 15 » До нашого міста завітав Московський Незалежний театр
15:32
До нашого міста завітав Московський Незалежний театр
    09 листопада 2013 року до нашого міста завітав Московський Незалежний театр. Отже, пізнання учнями ліцею театрального життя продовжується. Але тепер це буде серйозна, філософська річ -  вистава «Майстер і Маргарита» за твором Михайла Булгакова , яку всі дуже чекали.  
    У кожного власні уявлення про твір, свій умовний сценарій. Це  складна, «насичена» вистава, до того ж, кожна людина по-своєму відчуває і бачить цей роман М.Булгакова.
     Дивні почуття: захоплення, цікавість, прагнення  пізнати, зрозуміти, вдячність за безмежну фантазію-перевтілення Булгакова у театральному жанрі,
     Учнів найбільше вразили  Майстер і Маргарита. Адже вони страждають і кохають, мучаться і творять, ідуть на жертву заради кохання і бережуть його від нападів життя, часу, негідних вчинків, зневір'я. Юні серця не залишилися байдужими до того, що, можливо, переживають і самі.
    Мабуть, добре, що "скоротили" саме бал у Воланда, давши просто розмови у "тісному колі": і прощення Фріди, і горду гідність Маргарити, яка нізащо не попросить у сильних, і славетне "Рукописи не горять!", і вічне сперечання Воланда з Ним, що виплеснеться у словах Левія... 
      …Захотілося ще раз перечитати знайомі сторінки, ще раз пережити.
  
 
 
   
Переглядів: 230 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]