Головна » 2017 » Червень » 10 » Військово-патріотична гра "Сокіл"
13:00
Військово-патріотична гра "Сокіл"

З 6-9.06.2017 в Новомосковському районі с.Орловщина відбувся ІІ етап військово-патріотичної гри "Сокіл", в якому прийняли участь 6 роїв переможців І (відбіркового) етапу. Всього в грі приймали участь 48 роїв Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що 2016 році команда рою "Патріоти" в грі "Сокіл (Джура)" зайнявли ІІ місце. Тому задача була не погіршити результату минулого року. Суперники були гідними і щодного разу не дали нашій команді право на помилку. З першого конкурсу рій "Патріоти" захопив лідерство в конкурсі "Відун" (знавців історії). Наступного дня перемога ще в чотирьох конкурсах "Смуга перешкод", "Впоряд" , "Візитка" та "Козацька страва". До останнього дня шла запекла боротьба за перемогу серед команд Кривого Рогу, Божедарівки та Павлограда. На третій день в конкурсі "Стрільба" наша команда вибила рівні залікові бали з командою Кривого Рога та в перестрілці учениця гр.223 Крем'яновська Анна не залишила жодного шансу суперникам. В підсумку рій "Патріоти" ЗДПЛ одержав таку бажану і чесну перемогу. Ройовий Рудь Ярослав отримав почесну грамоту, як кращий ройовий. Кремяновська Анна стала кращим стрілком другий рік  поспіль отримавши грамоту і цінний подарунок.

Ми пишаємося нашою командою у складі:

гр.222 Рудь Ярослава, Сівакова Станіслава, Добнича Євгена, Довганя Влада, Гордієнко Данила,Никитенко Микити, гр.104 Сафронійчука Андрія, гр.223 Кремяновської Анни, гр.103 Волкової Валентини.

 

Переглядів: 166 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]