Головна » 2019 » Травень » 7 » Виховна година "Безпека на дорозі - безпека життя"
14:15
Виховна година "Безпека на дорозі - безпека життя"

06.05.2019 зі здобувачами освіти групи 233 «Кухар. Офіціант» класним керівником Литвиненко І.А. була проведена виховна година на тему «Безпека на дорозі – безпека життя».

     Метою виховної години було обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я людей. Здобувачі освіти засвоїли способи безпечної поведінки в умовах дорожнього руху, фельдшер ЗДПЛ Ткачук Г.С. провела практичні навчання щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

   

     07.05.19 класний керівник Михайліченко Оксана Леонідівна разом зі здобувачами освіти групи 234 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» провели урок-гру «Місто безпечних доріг», під час якого повторили знаки дорожнього руху, як для водіїв так і для пішоходів; безпечної поведінки на зупинках, на залізничному транспорті; посадки у громадський транспорт.

      Здобувачі освіти мали можливість проаналізувати різні пригоди на дорогах, прийняти правильне рішення в суперечливих ситуаціях.

     Були ознайомлені з негативними наслідками до яких призводять дорожньо-транспортні пригоди, порушення правил безпеки на дорозі та на залізничному транспорті.   

$IMAGE15$ $IMAGE16$

 Висловлюємо подяку класним керівникам Литвиненко І.А. та Михайліченко О.Л., фельдшеру Ткачук Г.С. за змістовний, корисний та цікавий захід.

Переглядів: 47 | Додав: vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]