Головна » 2015 » Лютий » 19 » Випускний вечір
19:41
Випускний вечір

У   Західно-Донбаському професійному ліцеї 16 лютого відбувся випускний вечір.

  Путівку в життя отримали  45 випускників  з 2 навчальних груп 211 та 212 за професіями: «Продавець продовольчих товарів, контролер - касир», «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електростаткування». Всі випускники отримали 3,4 розряди. Двом випускникам було вручено дипломи з відзнакою.

  З вітальними словами від імені всіх тих, хто пройшов  з випускниками весь навчальний період, від імені вчителів та майстрів виробничого навчання виступив директор професійного ліцею В.Д.Степаненко. «Ми сподіваємося, що в умовах жорсткої конкуренції ви зі своїми знаннями, отриманими в стінах нашого ліцею, будете мати самий великий попит на ринку праці. Ви повинні довести, що ви кращі, і тільки тоді будете гідні звання висококваліфікованого дипломованого фахівця », - сказав Володимир Дем'янович.

  Хвилювалися і випускники, і їхні вчителі. Час навчання не пройшло дарма, більшість учнів стали справжніми професіоналами. А вчителям було трохи сумно, адже кожному учневі вони віддають частинку своєї душі.

  З цього моменту випускники стали самостійними, незалежними людьми. Багато продовжать навчання в інститутах і коледжах, деякі підуть служити в армію, а більшість знайдуть роботу за фахом.

 

Переглядів: 440 | Додав: vik | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]