Головна » 2018 » Січень » 19 » ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
21:54
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

     Сьогодні, 19.01.2018р., ми зібралися з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це свято зібрало сьогодні разом нашу дружну родину: учнів, викладачів, батьків. Це випускний вечір групи 209 з професії «Оператор комп’ютерного набору. Касир торговельного залу. Продавець продовольчих товарів»

     Навчання в ліцеї – невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов…

     Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.

     Дорогі наші випускники! Це свято - яскрава і хвилююча подія для всіх присутніх. Він важливий для нас, учителів, для яких кожен випуск - це рубіж. Адже ми стільки пережили разом. Розлучаючись з вами, ми відчуваємо смуток, але водночас і гордість за кожного з вас. Це свято важливе для всіх нас. І, звичайно ж, воно важливе для героїв цього свята. Я кажу герої, а не винуватці. Адже ви подолали дуже важливий етап на довгому шляху під назвою «життя». Свою дорогу в житті людина прокладає сама, навіть якщо йде слідом за кимось. Ви вже чимало років в дорозі, і випускний вечір - як перехрестя. Місце зустрічі, звідки почнеться новий відлік - відлік кілометрів-днів самостійного дорослого життя.

     Ми, в свою чергу, намагалися допомогти вам прокладати власний шлях, допомагали в пошуку знань, підтримували в моменти важкого вибору, а часом і соломку підстилали, щоб пом'якшити удари. Ми впевнені, що знання, отримані вами в ліцеї, виявляться затребуваними. Ми сподіваємося, що жага знань, цілеспрямованість і прагнення до самовдосконалення допоможуть вам стати успішними людьми. Нехай та дорога, яку ви обрали, приведе вас до успіху. Тому - ТІЛЬКИ ВПЕРЕД! НЕ СХОДИТИ З МАРШРУТУ!

Переглядів: 157 | Додав: vik | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 1
1 elenovnay  
Успіхів вам, група 209!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]