Головна » 2019 » Грудень » 13 » ВИВЧАЄМО, ПІЗНАЄМО, РОЗВИВАЄМОСЯ, ДОСЯГАЄМО УСПІХУ
10:57
ВИВЧАЄМО, ПІЗНАЄМО, РОЗВИВАЄМОСЯ, ДОСЯГАЄМО УСПІХУ

12 грудня для Західно - Донбаського професійного ліцею та його здобувачів освіти було плідним, пізнавальним та цікавим.

В рамках Всеукраїнського тижня права викладач Кушніренко Ганна Євгенівна підготувала та провела цікавий та захоплюючий Всеукраїнський урок " Права людини", в якому здобувачі освіти І курсів активно приймали участь: відповідали на питання та дискутували з теми прав людини.

 

В цей час здобувачі освіти ІІІ курсів прийняли участь у семінарі з питання підготовки та організації проходження Зовнішнього незалежного оцінювання, який проводив Український центр оцінювання якості освіти (в режимі он-лайн). Наші випускники відповідально поставилися до цього питання та почерпнули для себе корисну інформацію.

Останньою подією такого насиченого дня стала: участь здобувача освіти Глущенка Олександра у захисті робіт з екології, що проходив у НМЦ ПТО м. Дніпра. Він достойно захистив роботу та зайняв почесне ІІІ місце. Звичайно, цього б не відбулося без активної участі в підготовці та написанні цієї  роботи   його наставника, викладача біології, хімії та екології Литвиненко Інни Анатоліївни. Ми  пишаємося Вами, так тримати!

А наші цікові та пізнавальні будні на цьому не зупиняються, тож ЗДПЛ та всі його мешканці активно, цілеспрямовано крокують до нових знань, звершень та перемог....... 

Переглядів: 36 | Додав: vik | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]