Головна » 2016 » Листопад » 18 » Всеукраїнські учнівські олімпіади
14:45
Всеукраїнські учнівські олімпіади

     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 22.09.2011 №1099, згідно плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та наказу директора ЗДПЛ від 03.11.2016 № 246 з метою підвищення інтересу та зацікавленості учнів до вивчення предметів загальноосвітнього циклу, виявлення знань учнів, в період з 04  по 12 листопада в ліцеї були проведені олімпіади з таких предметів: українська мова та література, історія, математика, фізика, правознавство, інформаційні технології, іноземна мова, хімія, екологія, зарубіжна література біологія, географія.

   ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ОЛІМПІАД:

 Сірого Віталія Анатолійовича, учня ІІ курсу, гр. 221 «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК», який зайняв І місце в олімпіадах з історії, математики, хімії та екології.

 Крем’яновську Ганну Андріївну, ученицю ІІ курсу. гр. 223 «Перукар (перукар-модельєр)», яка зайняла І місце в олімпіадах з української мови та літератури та іноземної мови.

 Рудь Ярослава Євгенійовича, учня ІІ курсу, гр.222 «Слюсар з ремонту автомобілів Слюсар-ремонтник», який переміг в олімпіадах з інформаційних технологій та біології.

 Макарову Аліну Олексіївну, ученицю ІІ курсу, гр.223 «Перукар», яка перемогла в олімпіаді із зарубіжної літератури.

 Югай Зінаїду Василівну, ученицю ІІ курсу, гр. 224 «Кухар. Офіціант», яка перемогла в олімпіаді з фізики.

 Клима Борислава Олеговича, учня І курсу, гр. 102 «Електрогазозварник», який переміг в олімпіадах з української мови та літератури,  хімії.

 Колясу Владислава Володимировича, учня І курсу, гр.103 «Маляр. Штукатур». який переміг в олімпіадах з правознавства, географії та фізики.

 Бандуру Владиславу Олегівну, ученицю І курсу, гр. 103 «Кравець», яка перемогла в олімпіадах з іноземної мови та біології.                           

 Колпакова Саміда Фарідовича, учня І курсу, гр. 102 «Електрогазозварник», який зайняв І місце в олімпіаді з історії.                                         

 Древинського Станіслава Юрійовича, учня І курсу. гр. 101 "Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням" за перемогу в олімпіаді з математики.

 Козаченка Андрія Андрійовича, учня І курсу, гр. 102 «Електрогазозварник», який переміг в олімпіаді із зарубіжної літератури.

Переглядів: 116 | Додав: vik | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]