Головна » 2017 » Грудень » 20 » ЗДПЛ ВІДКРИВ ДВЕРІ
21:40
ЗДПЛ ВІДКРИВ ДВЕРІ

20 грудня 2017р наш ліцей гостинно зустрічав своїх майбутніх учнів – а їх було понад 150 чоловік  -  ми проводили День відкритих дверей.

     Зацікавити та запросити на навчання вирішили за допомого майстер-класів з усіх професій, які проводили наші ліцеїсти, а прийняти участь та спробувати себе в різних професіях, та, можливо, визначитись з вибором фаху, могли всі бажаючі.

     Зустрічали гостей гарячим чаєм та смаколиками КУХАРІ, вони навчали готувати печиво та канапки.

     ПРОДАВЦІ показали, як можна пакувати подарунок, адже зараз вже почалися свята і майстер-клас був дуже актуальним та корисним.

     КРАВЦІ підготували подарунки – чобітки з цукеркою, бо наше свято майже збігалося з Днем Святого Миколая, а отримувати подарунки завжди приємно, та навчили виготовляти ляльки-мотанки.

     ПЕРУКАРІ не лише продемонстрували сучасні зачіски та плетіння, а ще й покращили настрій дівчатам – нашим гостям, які зважилися змінити сьогодні зачіску.

     ЕЛЕКТРОМОНТЕРИ дали можливість спробувати себе у грі, порізати пінопласт на виготовленому нашими учнями прилаштуванні, розібратися, як працює розетка та вимикач.

     ОПЕРАТОРИ КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ пропонували створити анімаційний слайд, порізати листівки професійним різаком для паперу, продемонстрували відеоролик.

     РОБІТНИКИ З КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУДИНКІВ ознайомили з сучасними будівельними матеріалами – оздоблення поверхонь кам`янцевою штукатуркою, розповіли про цю нову та перспективну професію – як кваліфіковані спеціалісти, вони повинні вміти виконувати малярні, штукатурні, столярні, електромонтажні, санітарно-технічні, зварювальні роботи.

     Далі гості направилися у виробничі майстерні, де змогли ознайомитися з роботою на токарних та фрезерних верстатах, спробувати зварити пластини різними способами зварювання, побачили та випробували кисневе різання металу, завести автомобіль, зробити засув під наглядом учнів та досвідчених майстрів виробничого навчання.

Дякуємо усім!
Чекаємо Вас на навчання!

Переглядів: 148 | Додав: vik | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]