Головна » 2019 » Грудень » 22 » ЖИВЕМО, НАВЧАЄМОСЯ ТА ПІЗНАЄМО
22:40
ЖИВЕМО, НАВЧАЄМОСЯ ТА ПІЗНАЄМО

Як пройшов минулий навчальний тиждень нашого ліцею......?

Ми Вам зараз розкажемо та покажемо, бо він пройшов пізнавально, захоплююче,цікаво, навчально.....

Почнемо з того, що 16.12. розпочалася декада слюсарів разом з фізикою. Розпочала її викладач Чурилова І.В. із здобувачами освіти  групи 332  тематичною лінійкою, цього ж дня було підготовано цікаві стінівки.

17.12. викладач фізики Георгієва Л.Г. провела вікторину " Цікава фізика" де здобувачі освіти групи 101 давали відповіді на запитання та отримували заохочувальні бали.

18.12. ліцей гостинно відкрив свої двері для своїх майбутніх кваліфікованих робітників. Всі учасники навчального процесу активно прийняли участь у проведенні дня відкритих дверей. Тут були і майстер класи, і виставка, і смаколики....

А в вечері викладачі Добрянська Ю.М. та Литвиненко І.А. провели виховний захід до дня Святого Миколая, для здобувачів освіти які мешкають у молодіжному готелі.

19.12. викладач фізики провела відкритий урок з теми: "Теплові двигуни". На ньому вона показала свою компетентність, знання предмету таметодичну грамотність. Цього ж дня творчий колектив ліцею прийняв участь у міському конкурсі " Новорічна галявина"де було представлено наші творчі роботи. 

20.12. викладач Чурилова І.В. провела виховний захід де розповіла про історію виникнення автомобіля.

І на останок 21.12. наші лідери самоврядування разом із заступником директора з НВР Ковач О.В. святково прикрасили ліцей до новорічних свят.....

Тож маємо надію, що наступний тиждень буде таким же насиченим та пізнавальним.....

Переглядів: 36 | Додав: vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]