Головна » 2017 » Лютий » 18 » Зібрало нині свято нас чудове – Прощальний вечір, вечір випускний
19:02
Зібрало нині свято нас чудове – Прощальний вечір, вечір випускний

     Випускний вечір – це особливе свято для всіх – випускників, батьків, вчителів. Це вінець важній довгій праці, переплетення радості від досягнень, здобутків та суму від розставання та невідомості.

     16.02.2017р. ми зібралися на незвичайне свято, якого немає в жодному календарі. У цьому святі поєднані біль розставання і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні прощаються з ліцеєм наші випускники - група 211 «Оператор комп’ютерного набору. Касир торговельного залу. Продавець продовольчих товарів» - 28 учнів - майстри виробничого навчання Шляпенкова Олена Леонідівна та Козирєва Тетяна Олександрівна та група 212 «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрогазозварник» - 21 учень - майстер виробничого навчання Павлова Ірина Давидівна.

     Сьогодні у нас – випускний вечір!

$

     З вітальним словом та найкращими побажаннями випускникам виступив директор ліцею Степаненко Володимир Дем'янович. Він вручив диплом з відзнакою старості групи 211 Маховській Карині – лідеру учнівського самоврядування та велику кількість грамот за активну участь в житті ліцею та в досягненні у спорті.

 

     Радість свята з випускниками прийшли розділити цього дня їх батьки, друзі, викладачі, майстри. Свято було наповнене піснями, танцями, щирими словами та побажаннями.

 

 

Переглядів: 210 | Додав: vik | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]